Новости

Наші вітання Харківському университету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба!

Наші вітання Харківському университету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з нагоди 85-річчя!


У календарі знаменних дат та подій Харківського университету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба особливе місце займає день 12 листопада. Щороку у цей день відзначається свято заснування навчального закладу. 2015 — рік ювілейний, університету виповнюється 85 років. За такий короткий в історичному вимірі період університет пройшов складний і славний шлях, став одним із найвідоміших військових навчальних закладів не лише в нашій країні, а й далеко за її межами (див. http://www.hups.mil.gov.ua/).


ГКК «Харків ракетно-космічний» привітав славетний університет зі знаменною подією:


Шановний Андрію Миколайовичу!

Від імені Громадського координаційного комітету (ГКК) «Харків ракетно-космічний» поздоровляю славетний Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба зі знаменною датою — 85-річчям!
Широко відомо, який величезний внесок у розвиток ракетно-космічної галузі зробив Ваш університет. Навчальний заклад виховав 27 льотчиків-космонавтів. Став «альма матір’ю» для всесвітньо відомого льотчика-космонавта, людини-легенди О. А. Леонова та першого космонавта незалежної України Л. К. Каденюка. Серед майже 125 тисяч офіцерів, яких підготували і випустили за роки діяльності університету, 613 стали справжніми Героями авіації та космонавтики. Неможливо переоцінити внесок університету в розробку й удосконалення ракетного, авіаційного, зенітно-ракетного і радіоелектронного озброєння військ. ХУПС прийняв і гідно підтримує славетні традиції двох військових академій та дев’яти вищих військових училищ України.

Історія університету — це капітал, сформований досвідом поколінь, джерело мудрості, мужності та традицій для його вихованців. Навчально-виховний процес в університеті спрямований на формування надійного захисника Вітчизни, патріота, професіонала військової справи. Молоді люди гідно проходять випробування на шляху до мрії стати офіцерами, отримують якісну фахову підготовку та патріотичне виховання.
Ми пишаємося тим, що у нашому місті існує ХУПС — вищий військовий навчальний і науковий заклад Збройних Сил України, в якому протягом десятків років здійснюється підготовка фахівців та формується наука світового рівня.
Бажаємо успіхів і високих досягнень колективу університету, гідної служби випускникам на захисті нашої вільної України!З повагою,
голова ГКК «Харків ракетно-космічний»                                     Г. М. Тупало


Нет комментариев

Добавить комментарий