Новости

К 25-летию ГКАУ

Поздравляем Государственное космическое агентство Украины с 25-летием!

От имени ОКК "Харьков ракетно-космический" в ГКАУ направлено приветствие:


Від імені ГКК «Харків ракетно-космічний» та всіх учасників круглого столу, що відбувся у Харкові 28.02.2017 р. з нагоди свята, щиро вітаємо колектив Космічного агентства й усіх причетних до вітчизняної космічної епопеї з визначною подією ― 25-річним ювілеєм Державного космічного агентства України!

В історії незалежної України викарбувані досягнення насиченої значними подіями історії славетної установи, що подолала складний шлях у становленні України як сучасної космічної держави, щоб авторитет нашої країни міцнішав на міжнародній арені, а фахівці та підприємства галузі посідали гідне місце на світовому ринку космічних послуг.

У ці дні ми згадуємо вагомі події в житті космічної України, висловлюємо щиру подяку та велику повагу людям, які працюють на благо нашої країни і без яких ці досягнення були б неможливі, ― генеральним директорам і генеральним конструкторам, директорам, головним інженерам і технологам, тисячам інженерів, конструкторів, службовців та робітників, офіцерам та керівникам Національного центру управління та випробувань космічних засобів та представництв генерального замовника.

За роки існування Агентства реалізовано п’ять Державних космічних програм, які сприяли розвитку космічної діяльності, встановленню міжнародних контактів, виходу підприємств галузі на світовий ринок космічних послуг, здійсненню унікальних міжнародних проектів. 140 ракет-носіїв вітчизняного виробництва стартували з 6-х космодромів світу з 370 космічними апаратами на замовлення 25 країн світу, запущено 27 космічних апаратів різного призначення, здійснено 66 запусків пілотованих кораблів «Союз» та 97 транспортних вантажних кораблів «Прогрес».

Аерокосмічне товариство України, Національний центр аерокосмічної освіти молоді, інші громадські, ветеранські та молодіжні організації проводять велику просвітницьку та популяризаторську роботу серед населення, адже країна має йти шляхом розвитку науки, промисловості, високих технологій і космічна галузь в цьому процесі є потужною передовою складовою. ГКК «Харків ракетно-космічний» є колективним членом Аерокосмічного товариства України і наполегливо та невпинно здійснює свою діяльність, спрямовану на пропаганду ракетно-космічної галузі, популяризацію її історії, участі підприємств, організацій, вчених, фахівців та інших представників міста Харків і регіону в реалізації ракетно-космічних програм, збереження історичної правди та увічнення пам’яті про досягнення в ракетно-космічній галузі, виховання молоді в дусі прогресивних прагнень, патріотизму та вірності кращим традиціям старших поколінь.

 Працюючи сьогодні разом, ми впевнені у кращому майбутньому і перспективах вітчизняної аерокосмічної освіти, космічної науки і ракетно-космічної промисловості. Ніщо не зупинить наш поступ у космос!

 

З повагою,

голова ГКК «Харків ракетно-космічний»                                                                             Г. М. Тупало

 

Нет комментариев

Добавить комментарий