Новости

Вітаємо Леоніда Даниловича Кучму з ювілеєм!

Сьогодні, 9 серпня 2018 року. другому Президенту України Леоніду Даниловичу Кучмі виповнилося 80 років!

ГКК "Харків ракетно-космічний" привітав Леоніда Даниловича з ювілеєм.Вельмишановний пане Президенте!

 

Маємо велику честь у ці знаменні дні привітати Вас з 80-річним ювілеєм!

Ваш життєвий шлях такий довгий і славетний! Працюючи в конструкторському бюро «Південне», вже у 28 років Ви стали головним інженером шахти випробувань носія Циклон-2 на космодромі Байконур, а згодом, очолюючи підприємство, домоглися значних результатів у роботі виробничого об’єднання і загалом ракетно-космічної галузі.

Беручи на себе найвищу відповідальність, вирішуючи найскладніші завдання сучасного життя держави, приймаючи виклики долі, Ви зголосились на обрання прем’єр-міністром України, враховуючи складну ситуацію в економіці країни. А в 1994 році народ виказав Вам найвищу довіру — обрав Президентом України, а потім і переобрав на другий термін.

З 2004 року успішно працює очолюваний Вами «Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна"», створений з метою сприяння розбудові та консолідації громадянського суспільства, а також захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні.

Ніколи часи для нашої рідної України не були легкими, але зараз вона переживає найтяжчі випробування у своїй новій історії. З перших тижнів збройного конфлікту на Сході України Ви виконуєте миротворчу і переговорну місію.

Ви стали представником України в Тристоронній контактній групі в Мінську і на сьогодні є її єдиним незмінним учасником.

 

Ми дякуємо Вам за підтримку ініціатив нашого комітету, спрямованих на відновлення історичної правди про славу Харківщини і України, відродження інтересу і поваги до звершень і досягнень у ракетно-космічній галузі, зміцнення зв’язку поколінь і виховання космічних прагнень молоді.

 

Дозвольте, шановний Леоніде Даниловичу, від імені ветеранів та працівників харківських підприємств ракетно-космічної галузі, установ, навчальних закладів, які об’єднують свою громадську діяльність в рамках ГКК «Харків ракетно-космічний», від усього серця привітати Вас зі славним ювілеєм і побажати Вам міцного здоров’я, терпіння, невичерпної енергії та оптимізму, поваги, любові і турботи родини і близьких, миру в серці та країні.

 

 

 

З глибокою повагою,

за дорученням комітету

голова ГКК

«Харків ракетно-космічний»                                                    Тупало Г. М.

 

 

9 серпня 2018 р.

Нет комментариев

Добавить комментарий